صفحه خرید کیت استخراج 

شرکت پویا ژن آزما با مسئولیت محدود در سال ۱۳۸۹ با هدف تحقیق، تولید، تهیه و توزیع مواد و تجهیزات بیوتکنولوژی ( مانند کیت های استخراج و … ) مورد استفاده در حوزه های تحقیقات، درمان، پیشگیری، تشخیص و بیماریها، حفاظت از محیط زیست و ارائه خدمات تحقیقاتی و آموزشی در این حوزه ها فعالیت خود را آغاز کرد

از دیگر فعالیتهای این آزمایشگاه ارائه خدمات تخصصی متنوع است . بخصوص در زمینه شناسایی مولکولی باکتریها، ویروسها و قارچها و همچنین کلونینگ و بیان ژن در میزبانهای مختلف بوده است.

کیت های استخراج DNA و بافرهای تولیدی شرکت پویاژن آزما ، برای استفاده در پروژه های تحقیقاتی می باشد . همچنین آزمایشگاه مجهز پویاژن آزما جهت اجرای پروژه های دانشجویی توسط خود دانشجو آمادگی داشته . تمامی تکنیک های مولکولی و میکروبی را می توانید در حضور راهنمایی کارشناسان با تجربه ، انجام دهید .

در فروشگاه پویاژن انواع اقسام کیت های استخراج موجود است . برای مثال کیت های استخراج DNA از باکتری و قارچ و … وجود دارد . که شما بنا به نیاز خود میتوانید نوع مورد نظر خود را با بهترین قیمت و کیفیت سفارش بدهید .

برای خرید کیت استخراج  پویاژن در ادامه همین صفحه میتوانید مدل های مختلف را مشاهده کنید و بر دکمه خرید یا سفارش کلیک کنید .

برای اطلاعات بیشتر در مورد کیت های استخراج به صفحه تولید کیت های استخراج مولکولی در این لینک مراجعه فرمایید.