کارآموزی عملی – آزمایشگاهی

آزمایشگاه پویاژن تهران

با توجه به پیشرفت روزافزون علم زیست شناسی و استفاده محققان از انواع روش های به روز و کاربردی، یادگیری روش ها و دست ورزی های مختلف در این رشته بیش از پیش مورد نیاز حس می شود. همان طور که می دانید بسیاری از آموزش های عملی و آزمایشگاهی که در دانشگاه داده می شود به خاطر مسائل مختلف مثل کمبود وقت و یا زیاد بودن ظرفیت کلاس ها بازدهی مناسب و کارا را ندارند. پس شما به عنوان یک فرد در جامعه بیولوژی قطعا این احساس نیاز را خواهید داشت که بتوانید در محیط واقعی و کاری این رشته آموزش ببینید و چه بهتر که این آموزش ها توسط افراد مجرب داده شود.

در ویدئوی زیر ویژگی های یک دوره کارآموزی مفید برای شما توضیح داده شده است.

دوره های کارآموزی عملی پویاژن آزما

شرکت دانش بنیان پویاژن آزما، با داشتن کادر مجرب و با تجربه قدم به قدم در دوره های کارآموزی عملی در کنار شما است تا تکنیک ها را هم از نظر علمی و هم از نظر تئوری یاد بگیرید. شما می توانید با توجه به نیاز، دوره مناسب برای خود را انتخاب کنید. یکی از مهم ترین تفاوت های دوره های ما با سایر مراکز در این است که علاوه بر آموزش تئوری، صفر تا صد کار عملی دوره را خودتان شخصا انجام خواهید داد و کارشناسان ما در کنار شما خواهند بود تا آموزش های لازم داده شود و خطاها و اشتباهات احتمالی نیز گوش زد شده و رفع شود.

کاراموزی مولکولی شامل دوره های PCR, شناسایی مولکولی، مهندسی ژنتیک مقدماتی و پیشرفته است.

کارآموزی میکروبی شامل دوره جامع کارآموزی میکروبیولوژی است.

برای مشاهده جزئیات، هزینه و … هر یک از دوره های کاراموزی، بر روی نوع دوره کلیک کنید:

لازم به ذکر است به منظور بالا رفتن راندمان کار و آموزش بهتر دوره های شرکت به صورت نیمه خصوصی با ظرفیت حداکثر 4 نفر برگزار می گردد. همچنین شما می توانید از طریق همین دوره ها، دوره کارورزی دانشگاه خود را در مجموعه ما بگذرانید.

ضمنا دوره های کارآموزی شرکت پویاژن آزما دارای 5% تخفیف برای دانشجویان عزیز و تخفیف بیشتر برای افرادی است که به صورت گروهی ثبت نام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. در زیر نوع کارآموزی موردنظرتان را انتخاب بفرمایید و یا برای مشاوره انتخاب کارآموزی فرم آخر صفحه را پرکنید.

در این بخش ما تلاش داریم تا تکنیک های آزمایشگاهی و پروتکل هر یک را بصورت رایگان برای شما قرار دهیم تا بتوانید از آنها استفاده کنید. اگر علاقمندید که این تکنیک ها را آموزش ببینید، خودتان انجام دهید و تجربه کسب کنید، میتوانید برای کارآموزی های مختلف از جمله کارآموزی میکروبیولوژی یا مهندسی ژنتیک با ما تماس بگیرید و یا فرم آخر صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

09101438051 / 02140443676

سوالات متداول کارآموزی

حداکثر ظرفیت هر دوره 4 نفره هست.

زمانی که ظرقیت هر دوره تکمیل شد طبق تاریخی که افراد امکان شرکت داشته باشند دوره آغاز خواهد شد.

بله. شما خودتان تمامی تکنیک ها را انجام داده تا تسلط مناسبی پیدا کنید.

خیر. کارآموزی های شرکت پویاژن آزما بصورت دوره های نیمه خصوصی آموزشی میباشد که کارآموز بتواند تحت نظر کارشناس تکنیک ها را انجام داده و ترابل شوت هر تست را یاد بگیرد.

با این وجود، تعداد زیادی مقاله آموزشی-تخصصی رایگان در سایت ما قرار داده شده است که می توانید بهره ببرید.

از طریق چت آنلاین (گوشه پایین سمت راست)، تلفن های تماس شرکت یا تکمیل فرم پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

این آموزش ها توسط همکاران ما، فارغ التحصیلان رشته های بیوتکنولوژی پزشکی، بیوتکنولوژی میکروبی، بیوشیمی، میکروبیولوژی و دیگر گرایش های بیوتکنولوژی از دانشگاه های تهران، ایران و…. هستند تهیه شده و در نظر داریم برای دانشجویان و فارغ التحصیلان وبینارهای آموزشی با کمترین هزینه و بهترین کاربرد قرار دهیم. همچنین شما میتوانید در تمامی زمینه های بالا برای کاروزی و کارآموزی بصورت کاملا عملی در آزمایشگاه پویاژن آزما شرکت کنید. با تضمین آنکه تمامی تکنیک های مدنظر را هم تئوری و هم عملی بطور کامل آموزش دیده و خودتان انجام میدهید تا کاملا یاد بگیرید.

فرم مشاوره رایگان کارآموزی

برای ثبت نام و یا مشاوره این فرم را پر کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.