اول آموزش میبینی

و بعد تحت نظر کارشناس تمام تکنیک های زیر رو انجام میدی

در نهایت تحلیل نتایج و بررسی خطاها و روش های برطرف کردن خطاها رو کامل یاد میگیری و میتونی این تکنیک ها رو هرجای دیگه انجام بدی و جزو رزومه خودت بذاری

تا کاملا مسلط نشدید این دوره به پایان نخواهد رسید.

حتی بعد از پایان دوره هر زمان مشکلی در زمینه آموزش داده شده داشتید پشتیبانی خواهد شد.

سرفصل های کارآموزی مهندسی ژنتیک

برای کارآموزی میکروبیولوژی با هزینه بسیار مناسب با ما تماس بگیرید

۰۹۱۰۱۴۳۸۰۵۱

۰۲۱۴۰۴۴۳۶۷۶

این کارآموزی مناسب تمام دانشجویان علاقمند به یادگیری مهندسی ژنتیک بوده و شما میتوانید به راحتی رزومه خود را با این دوره ارتقا دهید. شما بطور کامل تئوری تست ها را آموزش دیده و تمامی تکنیک ها توسط شما، تحت نظر کارشناس (برای برطرف شدن ایرادات) انجام میشود. ترابل شوتینگ انواع خطاهای احتمالی و تحلیل تمامی نتایج به شما آموزش داده خواهد شد و تجربه چندین سال انجام این پروسه را خواهید آموخت. ما این تضمین را به شما میدهیم بدون یادگیری کامل این دوره برای شما به پایان نمیرسد.

شما تمامی تکنیک ها را بطور کامل آموزش دیده و خودتان انجام میدهید. همچنین تحلیل نتایج و بررسی خطاها را یاد میگیرید. درنتیجه شما در هر جای دیگر میتوانید این تکنیک ها را انجام دهید و در آزمایشگاه های تحقیقاتی کار کنید و پروژه هایی در زمینه های مولکولی و مهندسی ژنتیک را پیش ببرید.

همچنین میتوانید در دوره های پیشرفته مهندسی ژنتیک شرکت کنید که تمامی مراحل کلونینگ تا بیان پروتئین و تخلیص پروتئین با ستون کروماتوگرافی را انجام دهید که این دوره زمانی طولانی تر با دو مرحله کلونینگ شامل TA کلونینگ و کلون در وکتور بیانی میباشد و سپس بیان پروتئین، SDS-PAGE و تخلیص پروتئین.

اگر شما با دوستان خود این دوره را شرکت کنید برای هریک از شما تخفیف داریم. حداکثر ظرفیت دوره ۴ نفر بوده و بصورت نیمه خصوصی برگزار میشود. هزینه بدون تخفیف این دوره  6 میلیون و 850 هزار تومان است.


برای کارآموزی مهندسی میکروبیولوژی کلیک کنید
برای کارآموزی مهندسی میکروبیولوژی کلیک کنید