کار آموزی های مولکولی

کارآموزی ژنتیک

  کارآموزی در آزمایشگاه همکار غذا و دارو و شرکت دانش بنیان پویاژن آزما با هرجای دیگر متفاوت است. این آموزش برای شما کافی و کامل بوده و دیگر نیاز ندارید برای یادگرفتن در دوره دیگری شرکت کنید. در اینجا ما تلاش میکنیم تا تمامی تجربیاتی که از انجام تکنیک ها به مدت چندین سال بدست آمده است را به شما انتقال دهیم. اینجا:

  1.  آموزش میبینید.
  2. تحت نظر کارشناس تمام تکنیک ها را انجام میدهید.
  3. در نهایت تحلیل نتایج و بررسی خطاها و روش های برطرف کردن خطاها را کامل یاد میگیرد.

 به همین دلیل میتوانید این تکنیک ها را هرجای دیگری انجام داده و جزو رزومه خودتان قرار دهید. همچنین به راحتی میتوانید پروژه های آزمایشگاهی مرتبط را انجام دهید.

به عنوان یک زیست شناس قطعا ماکروملکول های زیستی همچون DNA و پروتئین را می شناسید. روش های بسیار متنوعی برای مطالعه، تحقیق، بررسی و دست ورزی آزمایشگاهی برای این ماکروملکول های یافت شده و با توجه به سرعت پیشرفت علم و تکنولوژی، روش های جدیدتری نیز پیدا خواهد شد. ما به عنوان محققان علم بیولوژی نیاز داریم انواع این روش ها را از پایه تا پیشرفته یاد بگیریم تا بتوانیم کار تحقیق و آزمایش را در زمینه مورد نظرمان انجام دهیم. از انواع روش های ملکولی می توان به PCR، الکتروفورز DNA، الکتروفورز پروتئین، کلون کردن ژن های نوترکیب و القای بیان پروتئین در میزبان های زنده را نام برد.

آزمایشگاه شرکت دانش بنیان پویاژن آزما، با داشتن امکانات لازم و کافی و در اختیار داشتن کادر مجرب و با تجربه می تواند در یادگیری این روش های بسیار کاربردی و مهم قدم به قدم در کنار شما باشد. ما طیف وسیعی از کارآموزی های ملکولی از دوره های کوتاه دو روزه تا دوره های کامل و جامع 10 روزه را دارا می باشیم و شما می توانید با توجه به نیاز خود دوره مناسب خود را ثبت نام کنید.

نکته قابل توجه این است که در دوره های ما علاوه بر آموزش تئوری نکات، تمامی مراحل کار را خودتان شخصا انجام خواهید داد و مدرس دوره در کنار شما خواهد بود تا تمامی خطاهای احتمالی و Troubleshooting های مختلف را به شما نشان داده و راه حل آن ها را در اختیارتان قرار دهد.

اگر تازه فارغ التحصیل رشته های بیولوژی هستید، یا چند سال از زمان فارغ التحصیلی شما گذشته اما رزومه خوبی ندارید و یا اینکه دانشجوی علاقه مندی هستید که می خواهید تکنیک های روز ملکولی را فرا بگیرید، دوره های ملکولی شرکت دانش بنیان پویاژن آزما مناسب شما است. برای اطلاعات بیشتر از دوره های فعال آزمایشگاه ما می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید.

کار آموزی های مولکولی و پروتئومیکس در پویاژن آزما شامل چند نوع میباشد که میتوانید بر اساس میزان علاقمندی ثبت نام کنید. برای دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت نام کارآموزی ها میتوانید با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم آخر صفحه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
کارآموزی های مباحث مولکولی و پروتئینی به صورت زیر میباشند:

تخفیف ها

امکان پرداخت بصورت اقساط

تخفیف برای ثبت نام گروهی حداکثر تا 4 نفر

10% تخفیف دانشجویی

30% تخفیف کسانی که بیش از یک دوره شرکت کنند

20% تخفیف کسانی که دوره های قبل شرکت کردند

سرفصل های کارآموزی جامع مهندسی ژنتیک و تولید پروتئین نوترکیب

برای کارآموزی مهندسی ژنتیک با هزینه بسیار مناسب با ما تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

۰۹۱۰۱۴۳۸۰۵۱

۰۲۱۴۰۴۴۳۶۷۶

برای مشاهده همه کارآموزی های شرکت پویاژن آزما کلیک کنید.