کارآموزی های میکروبی

کارآموزی میکروبیولوژی

  کارآموزی در آزمایشگاه همکار غذا و دارو و شرکت دانش بنیان پویاژن آزما با هرجای دیگر متفاوت است. این آموزش برای شما کافی و کامل بوده و دیگر نیاز ندارید برای یادگرفتن در دوره دیگری شرکت کنید. در اینجا ما تلاش میکنیم تا تمامی تجربیاتی که از انجام تکنیک ها به مدت چندین سال بدست آمده است را به شما انتقال دهیم. اینجا:

  1.  آموزش میبینید.

  2. تحت نظر کارشناس تمام تکنیک ها را انجام میدهید.

  3. در نهایت تحلیل نتایج و بررسی خطاها و روش های برطرف کردن خطاها را کامل یاد میگیرد.

 به همین دلیل میتوانید این تکنیک ها را هرجای دیگری انجام داده و جزو رزومه خودتان قرار دهید. همچنین به راحتی میتوانید پروژه های آزمایشگاهی مرتبط را انجام دهید.

سرفصل های کارآموزی جامع میکروبیولوژی

تخفیف ها

امکان پرداخت بصورت اقساط

تخفیف برای ثبت نام گروهی حداکثر تا 4 نفر

10% تخفیف دانشجویی

30% تخفیف کسانی که بیش از یک دوره شرکت کنند

20% تخفیف کسانی که دوره های قبل شرکت کردند

شما تمامی تکنیک ها را بطور کامل آموزش دیده و خودتان انجام میدهید. همچنین تحلیل نتایج و بررسی خطاها را یاد میگیرید. درنتیجه شما در هر جای دیگر میتوانید این تکنیک ها را انجام دهید و در آزمایشگاه های تحقیقاتی و همکار سازمان غذا و دارو کار کنید. گزینه آخر برای شما آپشنال است. اگر دوست داشتید در کنار تست های میکروبی، تست مولکولی هم یاد بگیرید میتوانید با گزینه آخر شرکت کنید.

اگر شما با دوستان خود این دوره را شرکت کنید برای هریک از شما تخفیف داریم. حداکثر ظرفیت دوره ۴ نفر بوده و بصورت نیمه خصوصی برگزار میشود. هزینه بدون تخفیف این دوره 4 میلیون و 90۰ هزار تومان است.

برای کارآموزی میکروبیولوژی با هزینه بسیار مناسب با ما تماس بگیرید و یا از فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

۰۹۱۰۱۴۳۸۰۵۱

۰۲۱۴۰۴۴۳۶۷۶

برای مشاهده همه کارآموزی های شرکت پویاژن آزما کلیک کنید.